Kontakta oss


Har du frågor om skolan?

 

Skriv gärna till någon av lärarna eller rektorn.
Gäller frågorna ansökan, ring eller maila till rektor Britt Holmgren.
För karta klicka på bilden till höger.

E-post: britt.holmgren@hamnaskolan.se

Tel. expedition: 0270-131 30

Om du vill bli kontaktad för mer information ber vi dig fylla i vår intresseanmälan som du hittar genom att klicka här och på samma sida hittar du även ansökningsformulär om du redan bestämt dig för att du vill gå på HamnaSkolan.

 

 

Personal


Britt Holmgren (Rektor)
0270-13130
E-post: britt.holmgren@hamnaskolan.se


Annikki Nieminen (SYV)
0270-13130, 0270-13137
E-post: anniki.nieminen@hamnaskolan.se


Ingrid Larsson
0270-13130
E-post: ingrid.larsson@hamnaskolan.se


Helen Boberg

0270-13130
E-post: helen.boberg@hamnaskolan.se


Veronica Lantz
0270-13136
E-post: veronica.lantz@hamnaskolan.se


Todd Myllers (Kock)
E-post: todd.myllers@hamnaskolan.se


Magnus Augustsson
0270 - 13136
E-postmagnus.augustsson@hamnaskolan.se


Mikael Sundh

0270-13136
E-post: micke.sundh@hamnaskolan.se


Lesia Kysil
0270-13136
E-post: lesia.kysil@hamnaskolan.se


Maria Thern (Kurator)
070-7730598
E-post: maria.thern@hamnaskolan.se


Nils Rollander
E-post: nils.rollander@hamnaskolan.se


Emad Hamdo
E-post: emad.hamdo@hamnaskolan.se


Amel Crnalic
E-post: amel.crnalic@hamnaskolan.se