Personal

Här är kontaktuppgifter till personalen på HamnaSkolan

Hamnaskolan har välutbildade och engagerade lärare som kombination med små elevgrupper skapar arbetsro och trygghet.

Rektor
Britt Holmgren
0270-13130
e-mail: britt.holmgren@hamnaskolan.se

Annikki Nieminen
0270-13130, 0270-13137
e-mail: anniki.nieminen@hamnaskolan.se

Eva Lorendahl
e-mail: eva.lorendahl@hamnaskolan.se

Ingrid Larsson
0270-13130
e-mail: ingrid.larsson@hamnaskolan.se

Helen Boberg
0270-13130
e-mail: helen.boberg@hamnaskolan.se

Veronica Lantz
0270-13136
e-mail: veronica.lantz@hamnaskolan.se

Stefan Stenmark
0270-13136
e-mail: stefan.stenmark@hamnaskolan.se

Alexandra Dudenhöfer
0270-13136
e-mail: alexandra.dudenhofer@hamnaskolan.se

Carina Loodh-Ericsson (Kocken)
e-mail: carina@hamnaskolan.se

Magnus Augustsson
0270 - 13136
e-mail: magnus.augustsson@hamnaskolan.se

Åsa Ljung
0270-13136
e-mail: asa.ljung@hamnaskolan.se

Maria Thern (Kurator)
070-7730598
e-mail: maria.thern@hamnaskolan.se

Har du frågor om skolan?
Skriv gärna till någon av lärarna eller rektorn.
Gäller frågorna ansökan, ring eller maila till Britt Holmgren- Larsson

britt.holmgren@hamnaskolan.se

Tel. expedition: 0270-131 30
Tel. rektor: 070-681 52 56, 072-7197118